poniedziałek, 3 grudnia 2012

Opłacenie pozwu w e-sądzie

Zwrócił się do nas klient z takim problemem.
Mam do odzyskania prawie 90 tys. zł. i chciałbym państwu zlecić windykację tej kwoty. Dłużnik jest trudny i myślę że nie obejdzie się bez postępowania sadowego. Już kiedyś rozmawiałem z Państwa przedstawicielem telefonicznie i uzyskałem informacje, że w przypadku postępowania sądowego nie ponosze kosztów pracy waszych prawników w sprawie ale muszę uiścić wpis sądowy. To będzie jednak kwota pawie 4.500 tys. zł. a mnie nie stać teraz na taki wydatek, co Państwo proponują?Wierzytelność przedawni się za dwa miesiące jeżeli nie znajdzie się do tego czasu w sądzie.